Divadlo pohádek

Sherlock Holmes: Skandál v Čechách - 1. část on-line

25.02.2022 18:00

Nejlepší detektiv všech dob Sherlock Holmes a jeho věrný pomocník doktor Watson vyrážejí z londýnské Baker Street 221B řešit své případy.

V prvním z nich Sherlocka Holmese navštíví tajemný cizinec. Požádá jej o pomoc v jisté delikátní záležitosti. Rád by totiž zabránil aféře, která by mohla ohrozit svatbu dědice českého trůnu se švédskou princeznou.

Nová audiokniha z našeho projektu Poslouchej knihy CZ se těm předchozím trochu vymyká. Nepůjde totiž o četbu, ale pokusili jsme se spíše o „rozhlasovou hru“, kde je děj z větší části rozepsán do dialogů za účasti více interpretů. Prozatím máme připravenu první povídku Skandál v Čechách, která je rozdělena na pět částí. A podle vašich ohlasů (počtu shlédnutí, lajků, komentářů, ale i dobrovolných příspěvků, které nám pomáhají projekt financovat) se rozhodneme, jestli budeme v této sérii pokračovat tímto způsobem dál či nikoliv.

Pokud se vám náš projekt líbí, staňte se odběrateli, aby vám neuniklo žádné další video.

Jestliže byste nás chtěli podpořit při výrobě dalších audionahrávek, můžete si zakoupit dobrovolnou vstupenku, jejíž odkaz naleznete níže.

Za jakoukoliv podporu předem děkujeme.

TOPlist TOPlist