Spouštíme nové stránky Divadla pohádek


18.08.2008

Spouštíme nové stránky Divadla pohádek, věnované našim dětským představením v Městské knihovně a v Divadle Palace.

Na adrese www.divadlopohadek.cz bychom chtěli postupem času přinášet více aktuálních informací k našemu dětskému divadlu než nám umožňuje Kulturní portál.

Bohužel hned první "lákadlo", o kterém jsme informovali před časem, tj. možnost on-line výběru míst přímo zákazníkem však musíme ještě o několik dnů odložit. Celý systém nového komfortního objednávání vstupenek v tuto chvíli prochází fází testování a do ostrého provozu bychom jej rádi uvedli nejpozději do konce srpna. Rezervace budou tedy prozatím realizovány stejným způsobem, jak jste zvyklí na Kulturním portálu.

Jak si mnozí z vás jistě již všimli, přecházíme od nové sezóny k pravidelnému hraní. Dětská představení budou uváděna pravidelně každou neděli od 14:00 hod. V září a v říjnu vzhledem k rekonstrukci divadelního sálu Městské knihovny v Divadle Palace na Václavském náměstí (bývalé Divadlo Jiřího Grossmanna), od 1.11.2008 se vracíme zpět do Městské knihovny.

Přejeme vám příjemnou zábavu na našich nových stránkách a těšíme se na shledání s vámi v našem divadle. Novou sezónu zahájíme 21.9. představením Hodina zpěvu.

produkce


© 2008-2019 Kulturní portál.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Aplikace: Infanap.
TOPlist TOPlist