On-line systém objednávky vstupenek v provozu


03.09.2008

Delší dobu avizovaný on-line systém objednávky vstupenek je konečně v provozu. Našim zákazníkům tak nabízíme komfortní výběr míst v sále přímo ze svého počítače.

Spolu s novým systémem rezervací nabízíme i několik drobných novinek, které vás doufejme potěší:
1. u platby bankovním převodem nyní rozlišujeme cenu objednávky, u vstupenek v hodnotě do 500 Kč, které posíláme obyčejným dopisem, snižujeme poštovné na 15 Kč, u zakázek nad 500 Kč zůstává poštovné 30 Kč (zasíláme doporučeně).
2. u platby na dobírku byla stanovena jednotná výše poštovného 80 Kč (dosud bylo účtováno 100 Kč, pouze u stálých zákazníků 80 Kč).
3. Nově zavádíme možnost vyzvednout si vstupenky osobně v kanceláři předprodeje - Poděbradská 777/9e, Praha 9-Vysočany (zastávka tramvaje č.3 Podkovářská - 6 min. od metra Palmovka).
4. I nadále platí, že vždy poslední týden před představením (pokud jsou ještě vstupenky) děláme pouze rezervace, které si můžete vyzvednout přímo v divadle v den konání představení.

Pevně věříme, že vám nový systém rezervace vstupenek bude vyhovovat a těšíme se s vámi na shledání při některém z představení Divadla pohádek.

produkce


© 2008-2019 Kulturní portál.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Aplikace: Infanap.
TOPlist TOPlist