O nás


Divadlo pohádek je nezávislá pražská divadelní scéna programově zaměřená (jak již název napovídá) především dětské pořady. V naší nabídce naleznou diváci představení předních českých umělců v oblasti dětské zábavy (Dagmar Patrasová, Maxim Turbulenc, Václav Upír Krejčí, Pavel Kožíšek, Inka Rybářová atp.).

Kromě dětských pořadů uvádíme nepravidelně i večerní představení pro dospělé (Zdeněk Izer, Josef Fousek atp.).

V současné době hrajeme na dvou stálých scénách: Divadlo Metro, Národní 25, Praha 1 a Městská knihovna v Praze, Mariánské náměstí 98/1, Praha 1. Dětská představení uvádíme v průběhu divadelní sezóny (cca od poloviny září do konce dubna) pravidelně každý víkend. Termíny jednotlivých představení naleznete v naší programové nabídce.

Provozovatelem Divadla pohádek je společnost Kulturní portál.cz, s.r.o., Hlavní 251, 25065 Bašť, IČ: 28507061, DIČ: CZ28507061

Firma "Kulturní portál.cz, s.r.o." zahájila svou činnost v lednu 2009 a úzce navazuje na činnost společnosti "Lukáš Sýkora-agentura", která působí již od roku 1996. V počátku své činnosti byla společnost "Lukáš Sýkora-agentura" úzce spjata s pražským Divadlem Jiřího Grossmanna. Pro tvůrčí skupinu Miloslava Šimka a Zuzany Bubílkové jsme organizačně zajišťovali pražská i zájezdová vystoupení, podíleli jsme se na vydávání CD atp.

Od roku 1999 provozujeme internetový předprodej vstupenek, nejprve exkluzivně pro Divadlo Jiřího Grossmanna na adrese www.djg.cz, později na nové adrese www.kulturniportal.cz i pro další subjekty. V současné době v naší naleznete v naší nabídce představení více než 30 divadelních scén.

Realizací dětských pořadů se zabýváme od roku 2004. Z počátku ve spolupráci s agenturou Pragokoncert Bohemia, od roku 2006 uvádíme dětské pořady ve vlastní produkci.


© 2008-2019 Kulturní portál.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Aplikace: Infanap.
TOPlist TOPlist