Obchodní podmínky

zkrácená verze


I. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

Zákazník, který koupí vstupenky prostřednictvím internetového obchodu www.divadlopohadek.cz, souhlasí se všeobecnými obchodními podmínkami společnosti Kulturní portál.cz, s.r.o, které jsou pro obě strany závazné. Rozhodující jsou všeobecné obchodní podmínky platné v den provedení platby kupní ceny vstupenky.


II. ZPŮSOB ÚHRADY

1. platba bankovním převodem

a) Doba splatnosti je 5 dní od okamžiku potvrzení rezervace. Datem splatnosti rozumíme termín, kdy bude platba připsána na náš účet (pokud nemáte účet ve stejné bance, počítejte s mezibankovním převodem 1-2 pracovní dny). Nebude-li požadovaná částka v této lhůtě zaplacena, nebo nepožádáte-li v této lhůtě o prodloužení doby splatnosti, bude vaše rezervace automaticky stornována.

b) Prodloužení doby splatnosti je možné maximálně o 3 dny a pouze jedenkrát ke každé rezervaci.

c) Pokud platba dorazí po zrušení rezervace, zašleme vám náhradní vstupenky podle aktuálního stavu předprodeje. V případě že již bude vyprodáno, vrátíme platbu zpět na váš účet po odečtení bankovních poplatků za příchozí a odchozí platbu v celkové výši 10 Kč.

d) Platba složenkou je možná, upřednostňujeme však platbu složenkou typu A (platba na účet).

e) Po připsání platby zasíláme vstupenky doporučeným dopisem.

f) Jako doplňkovou službu nabízíme možnost expresního zaslání vstupenek službou PPL (do druhého pracovního dne po obdržení platby).

2. Platba dobírkou

a) Objednávka vstupenek na dobírku je možná pouze elektronicky prostřednictvím našeho rezervačního systému, telefonické objednávky nejsou u dobírek možné.

b) Vstupenky zasíláme prostřednictvím služby PPL.

c) Zásilku odesíláme většinou v den potvrzení rezervace, případně následující pracovní den. Odeslání zásilky vám potvrdíme e-mailem, včetně podacího čísla, s jehož pomocí lze pohyb zásilky on-line sledovat.

d) Pokud se nám zásilka vrátí zpět, je zákazník povinnen uhradit dlužné poštovné. Pokud poštovné neuhradí, nebude akceptována žádná jeho další objednávka v našem internetovém obchodě.

3. Osobní odběr a platba v hotovosti v kanceláři předprodeje

a) Rezervované vstupenky je možné vyzvednout v kanceláři předprodeje: Kulturní portál.cz, s.r.o., Vodičkova 41, Praha 1, provozní doba: pondělí-pátek 9:00-18:00, nejpozději do data uvedeného v potvrzení rezervace. Pokud datum platnosti rezervace vychází na víkend či státní svátek, je rezervace automaticky prodlužena do následujícího pracovního dne.

b) Prodloužení doby platnosti je možné maximálně o 3 dny a pouze jedenkrát ke každé rezervaci.

c) Nebude-li rezervace vyzvednuta nejpozději do stanoveného data platnosti, bude automaticky zrušena.

4. Osobní odběr a platba v hotovosti v místě konání akce

a) Tato možnost je zákazníkům nabízena pouze v termínu kratším než 7 dní od data konání akce.

b) Rezervované vstupenky bude mít zákazník připraveny u stolku produkce v den konání akce. Platnost rezervace je max. 15 min. před začátkem představení. Pokud nebudou vstupenky v této lhůtě vyzvednuty, rezervace propadá.


III. ODESLÁNÍ VSTUPENEK

Vstupenky vám budou zaslány podle vaší volby poštou na dobírku nebo po připsání požadované částky na náš účet. K ceně je účtováno přepravné nebo poštovné a poplatek za dobírku ve výši:

  •   Česká pošta (platba převodem) - 55 Kč
  •   PPL (platba převodem) - 110 Kč
  •   PPL (dobírka) - 140 Kč

Uvedené ceny platí pouze pro objednávky na území České republiky. Změna sazeb vyhrazena v závislosti na aktuálním ceníku České pošty a firmy PPL.

Poštovní náklady jsou pro zasílání do zahraničí vyšší, přeúčtováváme však pouze to, co účtuje Česká pošta. Cena poštovného při objednávce do zahraničí bude určována individuálně v konkrétních případech. Zjištěné poštovné bude předloženo zákazníkovi ke schválení. Zákazník má v tomto případě právo výši poštovného neschválit a od smlouvy odstoupit.


IV. ZVLÁŠTNÍ UJEDNÁNÍ

Provozovatel si vyhrazuje právo na zrušení objednávky a to zejména v těchto případech:

a) "umělé prodlužování" doby rezervace, kdy zákazník zruší svoji objednávku těsně před skončením splatnosti, případně nechá rezervaci propadnout a vzápětí objedná stejné vstupenky znovu.

b) u objednávek na dobírku v případě, kdy má důvodné podezření, že jde o objednávku zákazníka, který dluží poštovné z předchozích nevyzvednutých dobírek pod jiným jménem.

c) u rezervací "last minute" s odběrem vstupenek až před představením v případě, pokud zákazník takto vytvořené rezervace dříve opakovaně nevyzvedl.


V. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

1. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenky se nevyměňují. V případě zrušení akce je třeba uplatnit nárok na vrácení vstupného v místě, kde byla vstupenka zakoupena.

2. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu termínu a místa konání akce.

3. Do prostoru konání akce je zákázáno nosit magnetofony, fotoaparáty, filmové kamery a videokamery. Pořizování audio a video záznamů je zakázáno.

4. Právo filmového, video a televizního záznamu akce je vyhrazeno. Návštěvník takto zaznamenaný na dokument může být dále zveřejňován bez dalšího upozornění a finanční náhrady.

5. Vstupenka pozbývá své platnosti po opuštění prostoru akce. Navrátit se s použitou vstupenkou nelze.

6. Návštěvník musí respektovat pokyny pořadatelů a pořádkové služby.


Úplné znění všeobecných obchodních podmínek naleznete zde


© 2008-2019 Kulturní portál.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Aplikace: Infanap.
TOPlist TOPlist