Divadlo pohádek

Pořad nebyl nalezen

Termíny:

27.01.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 10. Bleskurychlý nůž (2/2)
29.01.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 13. Do stapi
31.01.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Pták Ohnivák a liška Ryška (3/3)
03.02.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 11. Opět Apačové (1/2)
05.02.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 14. Nocleh na faře
07.02.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Mladý král (1/2)
10.02.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 11. Opět Apačové (2/2)
12.02.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 15. Výstup na Sneffels
14.02.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Mladý král (2/2)
17.02.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 12. Krásný den (1/2)
19.02.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 16. Na dně kráteru
21.02.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Infantčiny narozeniny (1/3)
24.02.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 12. Krásný den (2/2)
26.02.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 17. Počátek cesty do středu Země
28.02.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Infantčiny narozeniny (2/3)
03.03.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 13. Výslech (1/2)
05.03.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 18. Další sestup
07.03.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Infantčiny narozeniny (3/3)
10.03.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 13. Výslech (2/2)
12.03.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 19. Hrozí nám nedostatek vody
14.03.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Tři přadleny
17.03.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 14. Na život a na smrt (1/3)
19.03.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 20. Uhelné sloje
21.03.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Jirka s kozou
24.03.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 14. Na život a na smrt (2/3)
26.03.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 21. Bez vody
28.03.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – O Smolíčkovi
31.03.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 14. Na život a na smrt (3/3)
02.04.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 22. Horečná noc
04.04.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Rybář a jeho duše (1/5)
07.04.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 15. Zbabělec (1/2)
09.04.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 23. Voda
11.04.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Rybář a jeho duše (2/5)
14.04.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 15. Zbabělec (2/2)
16.04.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 24. Hansův potok
18.04.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Rybář a jeho duše (3/5)
21.04.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 16. Krev bratrství (1/2)
23.04.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 25. Další pronikání do zemské kůry
25.04.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Rybář a jeho duše (4/5)
28.04.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 16. Krev bratrství (2/2)
30.04.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 26. Ztracen v podzemí
02.05.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Rybář a jeho duše (5/5)
05.05.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 17. Hosty u Apačů (1/2)
07.05.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 27. Bloudění
09.05.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Pověst o studánce Litoše
12.05.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 17. Hosty u Apačů (2/2)
14.05.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 28. Zachráněn
16.05.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Škola bohatí
19.05.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 18. Na východ! (1/2)
21.05.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 29. V jeskyni
23.05.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Král Tchoř
26.05.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 18. Na východ! (2/2)
28.05.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 30. Liddenbrockovo moře
30.05.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Ráráš a Šetek
02.06.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 19. Zlato! Zlato! (1/4)
04.06.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 31. Stavba prámu
06.06.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Hvězdné dítě (1/2)
09.06.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 19. Zlato! Zlato! (2/4)
11.06.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 32. Sen o dějinách Země
13.06.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Hvězdné dítě (2/2)
16.06.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 19. Zlato! Zlato! (3/4)
18.06.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 33. Předpotopní stvůry
20.06.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Bůh ví čím člověka trestati
23.06.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 19. Zlato! Zlato! (4/4)
25.06.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 34. Axelův ostrov
27.06.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Dobré děti
30.06.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 20. Stíhání (1/3)
02.07.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 35. Bouře
04.07.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Dvojčata
07.07.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 20. Stíhání (2/3)
09.07.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 36. Ztroskotání
11.07.2021 18:00 Ne
On-line vysílání, – Rozum a štěstí
14.07.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 20. Stíhání (3/3)
16.07.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 37. Pračlověk
21.07.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 21. Lsti na Nugget tsilu (1/2)
23.07.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 38. Profesorova přednáška
28.07.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 21. Lsti na Nugget tsilu (2/2)
30.07.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 39. Hrůzné zjevení
04.08.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 22. ... jestli se nepletu (1/4)
06.08.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 40. Překážka
11.08.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 22. ... jestli se nepletu (2/4)
13.08.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 41. Výbuch
18.08.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 22. ... jestli se nepletu (3/4)
20.08.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 42. V podzemním proudu
25.08.2021 18:00 St
On-line vysílání, – 22. ... jestli se nepletu (4/4)
27.08.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 43. Kráter sopky
03.09.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 44. Kde to jsme?
10.09.2021 18:00 Pá
On-line vysílání, – 45. Závěr
TOPlist TOPlist