Program divadla


28.10.Princové jsou na drakavstupenky11:00
sobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

28.10.Princové jsou na drakavstupenky16:00
sobotaČeský Brod, Kulturní dům Svět hodin

29.10.Princové jsou na drakavstupenky10:30
neděleČelákovice, Kulturní dům Čelákovice hodin

29.10.Čtyřlístek v pohádcevstupenky11:00
nedělePraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

29.10.Princové jsou na drakavstupenky16:00
neděleŘevnice, Kino Řevnice hodin

03.11.Zimní příhody včelích medvídkůvstupenky15:30
pátekPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

04.11.Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíčkavstupenky11:00
sobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

04.11.Pat a Mat jedou na dovolenouvstupenky16:00
sobotaBrandýs nad Labem, Městské kino hodin

05.11.Ať žijí duchové!vstupenky11:00
nedělePraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

05.11.Princové jsou na drakavstupenky11:00
neděleStod, Městské kulturní středisko hodin

05.11.Ať žijí duchové!vstupenky13:30
nedělePraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

05.11.MiniDisco show s Dádou Patrasovouvstupenky15:00
nedělePraha 1, Městská knihovna v Praze hodin

05.11.Princové jsou na drakavstupenky16:00
neděleHořovice, Městské kulturní středisko hodin

10.11.Pat a Mat jedou na dovolenouvstupenky15:30
pátekPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

11.11.Princové jsou na drakavstupenky11:00
sobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

11.11.Princové jsou na drakavstupenky15:30
sobotaNeratovice, Společenský dům hodin

12.11.Princové jsou na drakavstupenky10:30
neděleHumpolec, Kino Humpolec hodin

12.11.Krysáci a ztracený Ludvíkvstupenky11:00
nedělePraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

12.11.Brouk Pytlíkvstupenky15:00
nedělePraha 1, Divadlo Image hodin

17.11.Kocourek Modroočkovstupenky15:30
pátekPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

18.11.Krkonošské pohádkyvstupenky11:00
sobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

18.11.O pejskovi a kočičcevstupenky15:00
sobotaPraha 1, Divadlo Image hodin

19.11.Ať žijí duchové!vstupenky11:00
nedělePraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

19.11.Krkonošské pohádkyvstupenky11:00
neděleVlašim, Kulturní dům Blaník hodin

24.11.Čtyřlístek v pohádcevstupenky15:30
pátekPraha 1, Divadlo Image hodin

25.11.Český Honzavstupenky11:00
sobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

25.11.Hurá na duchy s Majdou a Petrem - novinkavstupenky15:00
sobotaPraha 1, Divadlo Image hodin

26.11.Princové jsou na drakavstupenky11:00
nedělePraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

26.11.Ferda Mravenecvstupenky15:00
nedělePraha 1, Divadlo Image hodin

26.11.Princové jsou na drakavstupenky16:00
neděleSedlčany, Kulturní dům Josefa Suka hodin

01.12.Pat a Mat jedou na dovolenouvstupenky15:30
pátekPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

02.12.Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíčkavstupenky11:00
sobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

03.12.Když je v pekle neděle - mikulášská nadílkavstupenky11:00
nedělePraha 1, Divadlo Image hodin

03.12.Když je v pekle neděle - mikulášská nadílkavstupenky14:00
nedělePraha 1, Divadlo Image hodin

08.12.Jaroslav Uhlíř: Hodina zpívání ve zvěřincivyprodáno15:30
pátekPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

09.12.Princové jsou na drakavstupenky11:00
sobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

09.12.Vánoční koledavstupenky15:00
sobotaPraha 1, Divadlo Image hodin

10.12.Ať žijí duchové!vstupenky11:00
nedělePraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

10.12.Ať žijí duchové!vstupenky13:30
nedělePraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

15.12.Příhody včelích medvídkůvstupenky15:30
pátekPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

16.12.Český Honzavstupenky11:00
sobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

16.12.O statečném kováři Mikešovi - novinkavstupenky15:00
sobotaPraha 1, Divadlo Image hodin

17.12.Krysáci a ztracený Ludvíkvstupenky11:00
nedělePraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

17.12.Vánoce s Dádou Patrasovouvstupenky15:00
nedělePraha 1, Městská knihovna v Praze hodin

22.12.Bob a Bobek na cestáchvstupenky15:30
pátekPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

23.12.Krkonošské pohádkyvstupenky11:00
sobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

23.12.Tři veteráni - novinkavstupenky15:00
sobotaPraha 1, Divadlo Image hodin

24.12.Pat a Mat jedou na dovolenouvstupenky11:00
nedělePraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

27.12.Kocourek Modroočkovstupenky15:00
středaPraha 1, Divadlo Image hodin

28.12.Zimní příhody včelích medvídkůvstupenky15:00
čtvrtekPraha 1, Divadlo Image hodin

29.12.Ať žijí duchové!vstupenky15:00
pátekPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

30.12.Princové jsou na drakavstupenky11:00
sobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

30.12.Princové jsou na drakavstupenky13:15
sobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

20.01.Jaroslav Uhlíř: Hodina zpívání s kapelouvstupenky10:30
sobotaPraha 1, Divadlo Hybernia hodin

Změna programu vyhrazena!






© 2008-2017 Kulturní portál.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Aplikace: Infanap.
TOPlist TOPlist