Divadlo pohádek

Adéla Zejfartová

Zpívám od 4 let a moc mě to baví - v dětství jsem také vyhrála několik pěveckých soutěží. Později jsem se začala věnovat také herectví, tancování, stepu, hře na klavír a malování. Hrála jsem v dětském divadelním souboru Divadélko U Zvonu na malé scéně kladenského divadla, kde jsem vystupovala v mnoha pohádkách pro dětské publikum. Hraní v divadle pro děti jsem si opravdu moc oblíbila. Byla jsem také moderátorkou televizního pořadu Baby Studio a vystupovala jsem v něm s loutkou Heřmánkem, se kterým jsme spolu dětem povídali o léčivých bylinkách. Hrála jsem také v několika dětských filmech (např. pro Studio kamarád nebo zdravotně výchovné filmy pro školy). V 15-ti letech jsem se dostala na konzervatoř, kde jsem studovala obor populární zpěv.

Ráda zpívám jazz (dokonce mám své první jazzové CD), šansony a lidové písně, se kterými vystupuji ve folklorních představeních pro turisty. Tato představení moderuji a to hned v několika jazycích. Účinkovala jsem v muzikálu Miss Saigon a v současné době zpívám a hraji s Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou v divadle Semafor. V jedné základní umělecké škole v Praze učím zpívat malé děti.

Děti miluji a ráda si s nimi hraji. Jsem moc šťastná, že jsem byla vybrána do projektu Myš a Maš. Moc mě to baví a je to přesně práce, jakou jsem vždy chtěla dělat. Mám také velikou radost ze všech nových kamarádů, které jsem díky Myš a Maši poznala!

Musím se přiznat, že zbožňuji všechna zvířátka. A úplně nejvíc kočičky a ovečky - kočičky mám už od malinka. Mojí nejmilovanější kočičkou byla Baculka, se kterou jsme si celých 18 let krásně hráli a zažili spolu hodně legrace. Teď mám rozkošného huňatého, ale trošku zlobivého, kocourka Čendu… Ovečky zatím žádné nemám, ale až budu velká, tak budu mít svůj domeček se zahrádkou, na které se budou pást dvě ovečky ...


TOPlist TOPlist